І що ж ви тута забули, га ? ))

лігво невиправного романтика ))


Музон для душі) : тиша  Настрой на жізнь ) : =(    

Вибачальне.


     Мало хто повірить у щирість та правдивість цих слів, та я можу поклястися вам, що це саме так і є.... і ніяк інакше.  Сподіваюсь хоч хтось повірить і пройметься .. і на тому буде добре.

    Останнім часом я наробив дуже багато усіляких дурниць, так-так...  забагато навіть, на все життя стане...  я ж казав, що я погана людина, навіть дуже погана, але, мабуть,  складав про себе хибне враження у людей, що мене оточували, оточували та  завжди були поряд .... підтримували, переживали та радили,  хороші люди.....  занадто хороші для мене,  а я був засліпнений.., засліплений своїми проблемами та власним егоізмом, тим самим егоізмом, що є "наріжним камнем" мого жахливого характеру, моєї "поганої суті" ... Чому все так сталося я розумію, бо важко те все витримувати, витримувати такого ідіота як я...  Але ж блін ! Зараз зовсім не про мене !  Зараз про них... 

     Я думаю, що ті, до кого це буде написано прочитають це та все зрозуміють...  не буду кидатися пафосними та занадто красномовними словами, це зараз ні до чого.   Просто хочу сказати єдине: вибачте, вибачте мене щиросердно, такого егоістичного ідіота, вибачте якшо зможете, хоч я і не сумніваюся, що ту далеку, "горизонтну" межу я переступив, і вже нема дороги назад, та все ж молю...  Не для якихось корисливих цілей, чи для подальшого спілкування (наврядчи після всього  цього можна на щось сподіватися, та й чи є сенс "заважати жити" таким хорошим людям), просто для прощення..  В любому випадку я намагався,  і якшо то все марно, значить я просто не заслужив..  таке життя.

    Зараз скажу те, в що взагалі ніхто не повірить, але.... я люблю тих людей, дуже люблю та поважаю, вони встали мені настільки близькими, що пишучи ці рядки сльози течуть рікою і серце щемить...але я не завжди показував це аж настільки, ні.. , не показував цього ДОСТАТНЬО, часто про все забував і переймався тільки собою, так.., я дуже поганий, попереджую знову ! ... Так що краще подумайте як мінімум тричі перед тим як починати активне спілкування зі мною !!!!!!!!    та я й не очікую на прощення, можливо я просто не вартий їхньої уваги та змоги спілкуватися..   люблю, хоч і своїми діями я доводив їм протилежне..

Це все, мабуть, це все-таки все.... все, що я хотів сказати насамкінець. 


Не щолкай ! )

Музон для душі) : хочу вже того концерту ! )  Настрой на жізнь ) : незрозумілий ))    

"Сподобалась фраза" (С)


      "  Я всегда думал, что я смогу сказать, той единственной, которую я встречу так внезапно и если времени будет очень мало. Это должно быть что-то искреннее и это должно быть от сердца.

Когда я тебя встречу? Кем я буду на тот момент? Что меня будет интересовать? Зачем ты придёшь? Захочешь ли остаться остатся? Пойдёшь ли по дороге со мной? Сумеешь ли простить? Сможешь найти? Принять, отдать и не потерять? Буду ли я смотреть тебе в глаза или спрячусь от правды? Как я буду одет? Буду ли занят? Когда я пойму что ты пришла, я буду другой. У меня всё будет получаться, начну новую жизнь, будет солнце одна постель на двоих, будет бег по утрам, уборки по воскресеньям, вечерний сериал в обнимку, походы к друзьям, новинки в кредит, перестановка комнаты, спокойная музыка, тёща, зять, подруга невесты, мальнькие ссоры, утрений секс, обсуждение проблем на работе, сонаты под окном, философия жизни, дача, микроволновка, большая кухня, семейный фотоальбом и и домашнии видео, родильный дом и много сигарет, свой магазин, парикмахерская, пикники, объяснения, бабушки, дедушки, тенистый сад, большая дорога, нежный взгляд и признания в любви, вдохновение и покой.

Будет всё, ты только приходи..."

П.С.  


Не щолкай ! ) | Чєрканулі ) 178

Музон для душі) : Незмінно ! )  Настрой на жізнь ) : уг (((    

***


     Ну от так всігда в житті буває... "біда не приходить одна" (С)  , ага...   Аааа, най йде воно все глубокім лєсом ! Все, дістало !!!! 11 

П.С. чітать нєабязатєльно )

П.П.С.   


Не щолкай ! ) | Чєрканулі ) 82

Музон для душі) : Sonata Arctica  Настрой на жізнь ) : в передчутті хорошого дня ))    

кстаті да ))


     Я тут вспомніл карочє.....етавот )) Виявляється, шо позавчора (10-го вересня) я рівно 5 місяців як тут пишу всяку лабудню про своє життя і не тільки ))  Думав нічо не писати, бо я не люблю всіх цих дат, то всьо "баловство", ящітаю )) але передумав  чогось, такий вже я ))  То ж "громкіх слов нінада" ))  Кому не всьо равно можете привітати )) А я просто хачу паздравіть рідний бложик з таким міні-ювілейчиком, своєрідним ДР )) Дададад !  Вітаю ))) 

  зі енд, ага.

П.С.    А це я просто залишу тут. На згадку......

 

П.П.С. І да, чуть не забув про єпсню )) 


Не щолкай ! ) | Чєрканулі ) 117

Музон для душі) : ліричний Клаус ))  Настрой на жізнь ) : десь загубився...    

.....


     Апатія....  черговий раз апатія заполонила усі куточки моє душі і тіла...  тільки цього разу осіння, осінній настрій він особливий...,  особливо-пригнічений..  Я не знаю, що зі мною відбувається, з моїм життям.. хоча, чи можна це все назвати життям, скоріше існуванням..    Я тримаюся, нереально тримаюся, та це важко, ніби коло тебе стільки людей, а тебе ніц ніхто не розуміє, більше того... не хоче зрозуміти абсолютно, то нікому не цікаво і не важливо, навіть рідним, які пнуться і кричать ніби МЕНІ до них все одно, але це ж не так.. і вони то самі знають, це лиш ще один привід мене в чомусь дорікнути..  Угу, адже так чудово після жахливого робочого дня вдома при перших поворотах ключа почути шалені крики, дорікання, звинувачення... по таких дрібницях , але ж куди тепер без цього.. це стало нормою життя ... і слова "привіт. ну як ти ? як там справи на роботі?"  вже давно забулися, завалялися десь глибоко у файлах пам"яті...  

     Зрозумів про себе таку штуку....  ось уже майже з півроку я перетворився на іншу людину, від тоді як почав активно писати на ХБ. Колись життєрадісний, позитивний і МЄГОоптимістичний хлопець перетворився на суцільного "нюню", тряпку, песиміста і далі по епітетах...  Я перестав розуміти життя, я розвчився радіти та насолоджуватися ним, я розвчився бути щасливим, раптово зрозумів...., що я абсолютно забув як воно, бути щасливим, забув його смак і запах, ті відчуття, що так чудово пронизують тебе і заставляють бриніти і битися в такт серце і душу.... я це все забув, і нікому навчити мене цьому заново..    так-так, ви здогадалися, сьогодні я вихідний, саме у такі дні у мене виникають такі думки, в інші дні на це просто не має часу ))  Я не встигаю за шаленим плином життя, уже нова осінь за вікном, а я все ще там, у тій осені, що рік назад... я хочу там бути, бо тоді все було по-іншому, тоді все було ще чудово...

    Знаю, що можливо це буде неправильно, точно пізно і несвоєчасно, тупо і вже не буде мати зовсім-зовсім ніякого сенсу, але все ж я готовий сказати дещо дуже важливе одній людині. Навіщо ? Просто, щоб вона знала. І тільки. Просто для інформації, бо... не можу я це все в собі більше тримати,  не в силах більше, і мені від того стане краще, я так думаю, має стати... я сподіваюся.. на цьому все, поки що все.

П.С.  і як завжди.. )))


Не щолкай ! ) | Чєрканулі ) 186

Музон для душі) : Волєра ))  Настрой на жізнь ) : чємоданний, йопть ! ))    

етавооот ))


     Всім здравствовать ! )) Вирушаю на відпочинок, нарешті !!! ...  Нарешті я кудись зібрався. То ж .. "барбанна дробЬ" Чернівці стрічайте мене !!!!!!!  30-го буду прямо по курсу )) 31-го міняю діслокацію на Івано-Франківськ. Бажаючих зустрітися міласті прашу к нашему скромному "шалашу" )))  Всьоооо =)))

П.С.   І да, єпсня ) Дуже пре давнооо вже, але.... шось найшло просто )) 


Не щолкай ! ) | Чєрканулі ) 44

Музон для душі) : .....  Настрой на жізнь ) : "змінний"    

Зміни ..))


          Життя....   воно немислиме без змін... зміни всюди і скрізь, у всіх куточках Всесвіту, у всіх структурах і підрівнях нашого буття нагадують нам про себе майже щосекундно..  "Усе іде, усе минає" (с) ....    До цього шаленого темпу "шалених змін" звикнути дуже важко, а інколи і неможливо, але...  життя диктує свої суворі правила, правила , не дотримуючись яких ти не здатен вижити... тоді ти просто існуєш, не живеш по-справжньому.  Не встиг за змінами ... і все, ти в аутсайдерах, доля до тебе не мила... 

     До чого це я, запитаєте ? )) Сьогодні відбулися деякі суттєві зміни і у моєму житті...  особисте....  Я от вже 2 роки не можу спокійно про це розмовляти, не хвилюватися, переживати...  і кожного разу терпіти "фіаско" і розчаровуватися ще більш у всьому тому "наче прекрасному", що люди звикли називати коханням, любов"ю, симпатією.... мабуть доля мене за щось карає, можливо у минулому я зробив щось не те, щось погане за що я наразі "плачу" сповна..  Черговий раз я розчарувався і зрозумів, що мені знову ж таки не дано бути з тою чудовою людинкою, яку я уподобав, уже точно, 100%-во, сьогодні я це зрозумів і я не хочу вже нічого міняти, пізно.....  вже дуже пізно.. Та я тримаюся, кожен раз я сам себе підтримую і підбадьорую, адже.... так, я радий, я дуже радий та щасливий, що у мене є "Я", саме так... перш за все треба жити для себе, вірити у себе, у свої можливості і успіх )) Егоістично ? Пффф..   Мене весь час, все життя називають альтруістом, тому...  треба пожити і для себе ))  А ще моя сім"я,  от до кого моє кохання безмежне... безмежніше за увесь Всесвіт !!!!!!!!!!! . Кохати по-справжньому можна тільки їх, все інше......  все інше, то "зміни", суворо ? реальність... Не бачив рідненьку сестру більше тижня, і от сьогодні йдемо просто так гуляти, як брат і сестра, провести разом час, попліткувати та порозмовляти відверто про усе, про життя... це так чудово, адже це така рідікість, рідкість яку треба виправляти, адже це ж рідна кровиночка ! )))))   кохаю її =** )) 

    Нарешті дійшли руки купити білети на концерт, якого я чекаю вже більше 2 років ! )) Урааааааа ! Білети на "Скорпіонс" вже вдома, чекають свого часу )  Але....  можливо не судилося мені потрапити на той концерт... дуже не хочеться, але..   Може статися таке, що всього через місяць-два доведеться мені розпрощатися з вами, мої дорогенькі, аж на цілий рік.. ДУЖЕ НЕ ХОЧЕТЬСЯ !!! 111   Так-так, повістка у армію знайшла сьогодні свого щасливого власника..  Уіііііі ))))    Але я не розчарований, раніше я писав, що можливо це саме ті "зміни" , які мені потрібні, своєрідна перевірка... в першу чергу себе, а вже потім друзів, рідних, близьких, знайомих...    Дуже важко залишати все це, особливо ХБ з його супер-чудовими, позитивним мешканцями, серед яких у мене вже з"явилися друзі, але..   Мабуть доведеться...   Всього якийсь місяць-два..    Найбільш розчаровує, що ще рік без коханої людинки.. адже так чудово, коли ти там, а тебе хтось чекає, пише кожний день, приїздить побачити тебе і плаче від радості при зустрічі, привозить щось смачненьке......ммм )) ТАК !  Скільки б я не розчаровувався б у ньому, але я його хочу...  хочу кохання, а доля вирішує інакше, і треба миритися з її "планами" на мене, з її змінами у моєму житті...  

     Але ви не сумуйте, вирішив пораніше написати, щоб потім, можливо когось (ха-ха, смішно, тіпа комусь є до того діло) не щокувати постом тіпа "Всім пака, я завтра у армію"  )))))) ггг    Поки що не прощаюся, любі мої, але....  То ж всього вам найкращого, шануйтеся, любітеся, успіхів вам усім у всьому, іііі....  "най прибуде з вами сила" (С)  ггг

 

     


Не щолкай ! ) | Чєрканулі ) 96

Музон для душі) : вже навіть нема смислу казать )  Настрой на жізнь ) : Уіііііі ;)))    

Шось в тому є ))


     В чому саме ?  Та такоє, в пісні одній )))  Каротчє просто "потягнуло", тому рєшил запостіть, зі словами, шоб поаналізіровать, похфілосовствовать і т. ін.  БРЕШУ !!! )))  То просто точнісінько ті слова і відчуття, що зара у мене всередині, саме так ))  Тому.. )

Ария - Раб страха

Слушай! Ты вольным считал сам себя,
Только во всём походил на раба.
Ты боялся подумать не так,
Ты боялся ответить не так.
Ты раб страха.
Страшно не в милости быть у богов,
Сверху сильнее удар кулаком.
Страшно падать и страшно летать.
Страшно жить, а потом умирать.
Ты раб страха.

А смерть всё ближе.
Рабов у смерти нет.
Смерть даст покой и вечный свет.
Небо, слабых не милуй,
Всем не под силу время свобод.
Время, время рассудит,
Хуже не будет.
Рвись, раб, вперёд.

Рабство, оно зажимает в тиски,
Рабство, оно поит ядом мозги.
Терпишь молча, бежишь их тропой,
И плодишь поколенье рабов.
Ты раб страха.
Страшно,
Поколенье рабов строит мир,
Страшно,
Мир будет слепым и немым.
В церкви мира чугунный глупец.
На спине его красный рубец.
Ты раб страха.

А смерть всё ближе.
Рабов у смерти нет.
Смерть даст покой и вечный свет.
Небо, слабых не милуй,
Всем не под силу время свобод.
Время, время рассудит,
Хуже не будет.
Рвись, раб, вперёд.

А смерть всё ближе.
Рабов у смерти нет.
Смерть даст покой и вечный свет.
Небо, слабых не милуй,
Всем не под силу время свобод.
Время, время рассудит,
Хуже не будет.
Рвись, раб, вперёд.

П.С.  І да, кахбе бонус )))))))


Не щолкай ! ) | Чєрканулі ) 14

Музон для душі) : ну, ви поняли ;))  Настрой на жізнь ) : читайте назву псто (((    

бл****


     Пояснювати не буду, соплі / шмарклі лити також (хоча чи не є соплями вже мій запис ? О_о ))) ) . Просто мені хєрово, наче не так давно я повернувся, і нічо не прєдвєщало, а зараз....   Чомусь геть не стається у моєму житті так, як я хочу, так і зараз )     Ті самі помилки, ті самі граблі, та сама наївність і т.д.  і т.п.  Хеееееее )))) Але ж я не міняюся, капєц. Хіба що зовсім трохи чогось навчився, і то добре ))  Нічо, якось воно буде, може краще менше про своє життя думати ? Може так буде простіше, дивись і позитивні результати самі прийдуть. Може бути.... нє ? Чи знову моя наївність проявляється ?

     Єдине чого хочу,  це поменше всіх бачити (окрім кращого друга, який мене без слів розуміє )))) ) , мінімум спілкування, максимум замкненості і зайнятості усім чим можна : роботою, спортом (все, завтра !!!), сім"єю. Шоб часу ні на що не залишалося, так....   саме цього я зараз хочу, я вже все вирішив.

П.С.  І да, великий і пламєнний прювєт ДБД, я таки сьогодні набухаюсь в гівно як мужик, гггг ))  Спочатку пиво під рідне Динамо ))))  (ВПЕРЕД КИЇВ !!!!! )   А потім вже все інше ..)

П.П.С.  Єпсні дуууже в тєму, дад ! )) 


Не щолкай ! ) | Чєрканулі ) 89

Музон для душі) : Валєра )  Настрой на жізнь ) : нічо так ;))    

Кахбе прювєт )))


     Давненько я нічого тут не писав, та й коментувати почав не так давно ))) А от сьогодні вирішив повернутися вже остаточно, не скажу, що стало набагато краще, ніж було тоді, коли я йшов на якийсь час, але...  тєрпімо, переживемо, ящітаю... )) Зрозумів, що краще може вже і не буде, але якшо буде... то станеться воно само собою, просто так, тому що воно мало статися.  Бо сидіти і нити, шо все хєрово і чекати того "афігєнного" постійно - то так тупо, чим менше про те думаєш, тим швидше воно станеться, мабуть )) А ще треба багато витримки, терплячості, СМІЛИВОСТІ (і пофіг який результат тебе чекає в ітогє), рішучості в діях і всякого такого )) 

     Коротше зустрічайте ;))) Всім, хто мене ще не забув, можливо скучав і сумував велике-превелике "ня" (с), прівєти, абнімашки і пацюлушки ))  А також велике дякую ))  А тим, хто не чекав, забув, або кому реально пофіг до всього того, скажу "ніжною і люблячою" фразою (вже монументальною, кстаті) одного відомого блогера - "ей. йдіть до сраки" (с) )) гггг  

   Пе.Се.   Ну і пісенька, канєшно ))) 

 


Не щолкай ! ) | Чєрканулі ) 103

Музон для душі) : Оззі  Настрой на жізнь ) : хочу напитись горівки (((    

І-і-і-і...вот.


     Як і обіцяв, іду....  як то кажуть "не памінайтє ліхам" (с)   ))))  Все має налагодитися, я так думаю, дуже сподіваюся, не перестаю сподіватися  )) тому...   віш мі е лак ))  іду тимчасово. єслічо, хоча мало кому до цього буде діло вже через пару днів )   Всім ще раз  "удачкі", тримайтеся ))  все у вас буде тіп-топ, не то шо в мене.    "пішов"


Не щолкай ! ) | Чєрканулі ) 25

Музон для душі) : Арія  Настрой на жізнь ) : ((((((((    

Дістало...


     Усе, не можу більше терпіти,   думки про униле майбутнє і сум розривають мозок....   хочеться ЗАРАЗ ПРЯМО кудись втікти і пожити окремо від цивілізації, самому...  одному... десь так на півроку, таким собі "отшєльніком"  та розумію, що це анріал...   Дістало, все дістало...  усе, відходжу "у себе".   Якшо я комусь РАПТОВО буду потрібен (ага, смішно, я знаю )))  )   телефонуйте на моб. , якшо нема  - то тіки в рєльсу... )  Коли повернусь сказати важко....  тому...  "не кажу вам пращайтє, кажу до побачення" (с)  а чи до скорого, чи нє.. буде видно )  Вдалого, бурхливого, щасливого та яскравого вам життя та літніх вражень )  па-па.

П.С.  Ну і на сам кінець єпсні ))

 


Не щолкай ! ) | Чєрканулі ) 116

Музон для душі) : шось спокійне, хз....  Настрой на жізнь ) : погано...    

Таке...


     Не звертайте уваги, краще не читайте і не морочтеся.... то я так, сумую....  як і передбачалося звичні сумбурні сірі "дні" повернулися у моє життя, та мені не звикати, все має бути добре, начебто..... )  Робота вбиває, хоч і подобається, в принципі.... головне, шо колектив хороший, але..... але...  чогось (і сам не знаю чого) воно мене зовсім не радує...  Завтра вихідний, вілпочину нарешті )   Читаю Іздрика.... геніально, так багато того, шо у мене всередині, читаю...і душа каже - це я ))  Скоро доб"ю )  Та туга ця мене огортає ще більше, і відчуваю, шо це надовго.... прорвемось )  Так мало статися, так шо нема чого нарікати............


Не щолкай ! ) | Чєрканулі ) 101

Музон для душі) : Океан Ельзи  Настрой на жізнь ) : приємно-сп"янілий...і не від акоголю ))    

Дякую ..))


     Ось уже декілька днів хочу написати цей пост, такий важливий пост.... для кого важливий, запитаєтесь ? ...  В першу чергу для мене, для мене він надзвичайно важливий, тому що ось уже відколи я так хочу щиро-щиро, від усього серця...шаленого, збудженого та "спаленого емоціями" серця подякувати деяким чудовим, ні....  найчудовішим, найщирішим, таким рідненьким уже людям, подякувати за те, що вони так бурхливо і несподівано увірвалися у моє найсіріше, скудне  життя, і за те (аж ніяк не пафос, єслічо !!!), що у цьому змореному серці тепер назавжди є місце, "особливе" місце для вас )))  Ви прекрасні, ви найкращі....  я вас безмежно любкаю !!! ;))) І я не хочу цього цуратися, я хочу кричати про це на увесь світ ! ))

    Дякую, безмежно дякую вам..... за те, що ви з"явилися у моєму "існуванні"....  дякую, що вдихнули заново у мене життя,  дали відчути його на повні груди,  повернули мене з небуття.....дякую вам, словами навіть важко описати всю ту подяку, яку я хочу виразити вам...    Дякую, що наповнили мій такий спустілий келих сподівань та очікувань... , щастя та радості  найцілющим божественним нектаром )))) Дякую вам ще раз і ще раз... просто за те, що на світі є такі люди, і що я маю честь та можливість вас знати та насолоджуватися митями, проведеними із вами ))  Безмежно вам дякую.... і низенький уклін, бо ви того заслуговуєте =**** )))  

П.С.  Сопливо да ? Ну і шо, ідітє лєсом )))

П.П.С. Ну і пісня, без неї нікуда ))

Океан Ельзи  --- Дякую

 


Не щолкай ! ) | Чєрканулі ) 106

Музон для душі) : нє обсуждається ! ;))  Настрой на жізнь ) : очікувальний ! ;))    

Are you ready to ROCK !!!


     Ну, ви ж розумієте, шо я повз ТАКУ подію ну просто не мав права пройти !   Для тих, хто провтикав таку "подію" і таку неймовірну новину, повідомляю ще раз, як кажуть, " для тих, хто в бронєпоєздє"  : Легендарна рок-група " SCORPIONS" прибуває в Україну в листопаді і дасть 2 концерти: 

                2-го   ---  У Києві в МВЦ, що на Броварському проспекті  (ЙУХУУУУ !!! Ще й недалечко від мене);

                4-го  ---  В Одесі у Палаці Спорту ;

    Якшо думаєте махнути рукою, то хочу сказати, що це ПРОЩАЛЬНИЙ ТУР РОКЕРІВ, і в Україну вони можуть вже і не заїхати, тому подумайте двічі, а то і тричі, таваріщі !!! Закликаю вас ! ;))) Єслічо я точно іду, і думаю збирати нєхілу кумпанію на це фєєричне дійство ;))) Тому,  как гаварят, "мілості прашу к нашему шалашу" (С) , ггг ))) 

П.С.  Щодо цін на білети, то вони варіюються від 290 до 4990 грн. за білет в залежності від ФАн та ВІП зон ))) Детальніше далі на хфотці : 

 

П.П.С.  Білети мають отакий вигляд : 

 

П.П.П.С. (багатенько вже):  Уічтітє. шо білети скуповують уже з шаленою швидкістю, савєтую патарапіська ;))) Я вже скоро буду брати, так шо.... "думайте-гадайте" ;))

    Оце буде драйв !!!!!!!   Справжня "РОК ЗОНА"  у МВЦ !!!! ;)))

Scorpions --- Rock Zone ( "Sting In The Tail 2010")


Не щолкай ! ) | Чєрканулі ) 48

Музон для душі) : без питань ;)))  Настрой на жізнь ) : незрозуміло добре-поганий %))    

Роздумливе....


     Мав бути  (може ше буде...  якшо натхнення то описати переважить "забитість" мозку усілякими думками) довгий  і нєаб"ятний, а також, у перспективі, наче непоганий пост із роздумами про життя, про долю, про "категорії людей" у нашому житті, про невипадковість деяких подій, чи навіть цілого ряду подій, про цікаві особливості різного роду взаємовідносин, які мають схилність весь час повторюватися напротязі нашого життя......  але, краще скажу у декількох словах ;)))  І не тому, що "краткость  -- сєстра таланта", а через те, що багато вже сказано і буквально декілька потрібних слів можуть сказати набагато більше, ніж купа писанини, яка може навіть викликати двоякі емоції та почуття сумбурності від написаного, купа "води", та лиш сама суть поміж рядків...

     В моєму житті сталося дещо чудове, надто чудове та надто приємне.....   дуже раптово, занадто...  я навіть не встиг нічого зрозуміти, це як удар по потилиці із-заду чимось дуже  важким, але він аж ніяк не болючий, навпаки навіть, приємний, солодкий, я насмачніше печиво  світі....  хмільний....  він по-спражньому п"янить і тіло, і усі фібри душі... та чи надовго все це, у мене так не буває..... ілюзія..  ))   А я хочу мріяти та кожний раз її чекати...  хоч і тимчасову, але мою..

Scorpions - Dreamers

 


Не щолкай ! ) | Чєрканулі ) 87

Музон для душі) : якесь ТуЦ-туЦ-тУц ))  Настрой на жізнь ) : УУУУУІІІІІІІІІ !!!! )))))    

Тримайте і від мене ;))) (UPD !!!!)Не щолкай ! ) | Чєрканулі ) 122

Музон для душі) : Roxette  Настрой на жізнь ) : дощове )))    

УРАААААААА !!!


     Дощ-дощ-дощ !!!! 11111              Уіііііі, піти шолі побігати під дощем ? ;))


Не щолкай ! ) | Чєрканулі ) 118

Музон для душі) : Scorpions - Life's Like A River  Настрой на жізнь ) : хороше ))    

Тєма ;))


     Кидайте в мене камні, а мені то нравиться, ще й дуже ! ;)))  Цю пісню також був досвід виконувати ))

      До вашої уваги (2 версії цього шедевру) : 

 


Не щолкай ! ) | Чєрканулі ) 82

Музон для душі) : Моцарт  Настрой на жізнь ) : нава поста намікає ;)    

Ностальгічне.. ;)


     Просто геній Моцарта та його безсмертне творіння.... а ще.. божественне звучання хору... то мені колись було відомо, давно...

   Ну, а щоб зовсім не засумувати окрім Моцарта прошу до уваги старовинні грузинські заспіви (мій рідний хор..дад! ):

 

П.С. Строго прошу не судити ;))


Не щолкай ! ) | Чєрканулі ) 38

Музон для душі) : Bon Jovi  Настрой на жізнь ) : нестерпне..    

без назви....


     Як це чудово і прекрасно мати того, кому ти потрібен як черговий ковток свіжого повітря...  чистого, "ясного" як ранішня роса.... , кожну хвилину, секунду..  коли все інше абсолютно неважливо.. ))  І як це нестерпно боляче усього того не мати і лиш мріяти та уявляти у найзаповітніших та найсолодших снах....  Це ятрить мені душу і серце... та розриває мозок на дрібнесенькі "пазли"..  (((

П.С.  І як завжди пісня ;)

Bon Jovi -- Lie To Me


Не щолкай ! ) | Чєрканулі ) 133

Музон для душі) : тільки вони мене рятують завжди .. Scorpions ))  Настрой на жізнь ) : коли воно вже буде нормальне ?!    

Сумбурне ;))


       ВНІМАНІЄ !!!! ВАМ КРАЩЕ ЦЬОГО НЕ ЧИТАТИ!!! ОДРАЗУ ПОПЕРЕДЖАЮ !!!

     Так-так... саме таке відчуття в останні дні у житті, суцільний сумбур... заполонив всі сфери буття, і віє ним просто звідусіль, аж моментами важко дихати і горло пересихає весь час... ні, не від спеки... Хочеться тікати кудись далеко і невідомо куди, бо, мабуть, там має бути краще, набагато краще... чого ? А біс його зна, в усякому випадку гірше вже просто не може бути...хоча ? ))) Краще з цим не жартувати і так неказати, бо зовсім не знаєш, що тебе чекає завтра... ще одне "падіння", або хоча б якийсь натяк на успіх.. )

    Крім сумбуру багато що почало відверто дуууже дратувати, такого за собою раніше не помічав. Навіть найдрібніші "дрібниці" (вибачте тавтологію) просто доводять до сказу....   Але найбільше, то рідні..  Точно сказитися можна., люде добрі, ну не можна ж кожний день по 12 годин *бати мозок, що то ти робиш так, а то не так, і ти неправильно живеш, що ти лінтяй і не хочеш нічого у цьому житті розуміти, і що ти не любиш сім"ю, що ти відчужинець...   Кожний день щось нове..., підтримки - "0.00",  нарікань і докорів - "100.0" ))) В принципі мав би звикнути... , помилявся, бо якшо то відбувається кожен день, як за графіком, хоч годинника звіряй, то.... та бля, чи кожна людина таке витримає ???  Абсолютно розумію, коли діти аж так бажають жити окремо від батьків, от і я вже так палаю тим бажанням..., хоча б місяць, для початку... БЛАГАЮ !!! БЛІН, ХОЧ ТИЖДЕНЬ !!!! 111   Ледь то витримую і стримую себе, щоб зовсім не зірватися і псіханути конкретно..

    А ще ця лажа із зачіскою ;)) ггг   Хоча вже деякі завірили, що мені абсолютно нема чого переживати, що я і так навіть дуже файно вигладаю, ... але я поки що так і не звик... потрібен час, а я вже дуже скучаю, за тими кучерями, одразу згадую дєцтво, на тих фотках я такий самий, хіба шо на 16 років молодший )))))  

     Окрім цього ці тупі співбесіди і пошуки роботи, які кожного можуть завести у глухий кут.. )) Такої тупізни я давно не бачив, в принципі давно не працював і не займався активним пошуком роботи ) Нєєє, це просто капец ))) Половина можливих вакансій - тупоє разваділово, а ще половина - хуіта без ставки і абсолютно без перспектив, є "проблєскі" канєшна, але... тенденція зовсім невтішна .. ((    А ше виникає таке велике почуття ненависті...нє, ну це якими тре бути, щоб писати у вакансіях як все "красіво-прекрасіво", умови, дружний МОЛОДИЙ калєхтів, перспективи..   А приїздиш туди на співбесіду, а там...   гадюшнік-гадюшніком, нормального власного місця нема, санузєл нікудишній (ггг) , їдеш з надією, що там й справді молоді цікаві люди,  хоча б декілька дійсно сісястих   симпатичних  дівчат (чо уж там, приємніше ж на роботу приходити, гг) , а там.... галодні тьоткі далеко за 30, що нещиро тобі "наче приязно" посміхаються, а коли ти вже більш-менш з ними розговорився, починають відверто фліртувати (FFFFFUUUUUUU !!!! )  і взагалі "ахають", як дізнаються, що ти з КПІ (ото я взагалі не вкумекав звідки така "тяга" )  )))) Отакі пироги, панове ))

П.С. Щоб зовсім цей запис не був таким "сумбурно-унилим" кину кілька класних пісень, що наразі слухаю і ... розслабляє, знаєте ))

П.П.С.   А ше я **єв лєнтяй, бо так поки що і не повернувся до качалки ;)) Дивлюсь на фоткі себе 2-х місячної давності і сам собі заздрю )) бгггг )) дурне я , нє ? ))

Scorpions -- Turn You On

Scorpions -- Raised On Rock

Scorpions -- Slave Me


Не щолкай ! ) | Чєрканулі ) 86

Музон для душі) : Вувузели ))  Настрой на жізнь ) : поганеньке (((    

Акі Місько ;)))


     Так-так, як  ви здогадалися, то я теж підстригся... )  Зістриг нафіг всі ті чудові кучері, які так подобалися дівчатам  багатьом )))   Але то було не зовсім моє бажання.., точніше не так коротко, але ж ця спека жах як дістала і весь той "покров" парив неімовєрно, от і довелося.. 

     Але не це головне... вчора мені навіть дуже подобалося, а сьогодні....  БЛЯ ! Я НАЧЕ "КРУГЛИЙ"  ІДІОТ ЯКИЙСЬ !!!! 111   Коли зранку подивився в дзеркало аж перелякався і ледь на сраку не гепнувся акі гєрої "Єралаша" , гг )))  А якшо ше врахувати, шо зранку апріорі лице не дуже, підпухше від сну, то....  тільки йти й діте лякати )))  Отаке....

П.С.   "я хуй" (с)  

П.П.С.  А як ше загадати, що наразі я шукаю роботу на літо і завтра вже треба йти на перші співбесіди.... ой-йой-йой ((((

П.П.П.С.  З хорошого : з сьогоднішнього дня починаю бігати кожного вечора (після 8-ої, коли не так жарко), а завтра нарешті повертаюсь до тренувань у тренажерці ! ))) ВУХХУУ ! ))  Але зачіска....


Не щолкай ! ) | Чєрканулі ) 183

Музон для душі) : Bon Jovi - We Weren't Born To Follow  Настрой на жізнь ) : непогано :))    

Про суперменів ))


     Напевно ви очікували якісь цікаві та глибокі думки про теперішних "суперменів" у нашому житі, якихось неперевершених  порівнянь та висновків, що пролазять у саму суть, настільки глибоко у мозок та свідомість, що аж страшно стає......  але, скажу я вам,  ФІГ ТАМ !!! )) ггг 

     Насправді я просто хотів поділитись з вами ще однією чудовою піснеїю неперевершених старпьорів " Bon Jovi"  ))) До речі альбом дуже і дуже непоганий (для тих, хто зацікавився - " The Circle" (2009)  ).

      І-і-і-і-таааак : 

Bon Jovi - Superman Tonight

There's something about you
I want to rescue
I don't even know you
So what does that mean

Maybe I'm cynical
I'm painfully logical
you're tragic and beautiful
And that's good enough for me

You're looking for a
Hero, but it's just my
Old tattoo
Tonight I swear I'd sell my
Soul to be a hero for you

Who's going to save you
When the stars fall from your sky
And who's going to pull you in
When the tide gets too high
Who's going to hold you
When you turn out the lights
I won't lie I wish that I
Could be your superman tonight

If somebody sent you
An angel to save you
What would you tell him to turn him away

That your heart don't break
That your lips don't kiss
That life is just a lie
That heaven don't exist?

Who's going to save you
When the stars fall from your sky
And who's going to pull you in
[ Bon Jovi Lyrics are found on www.songlyrics.com ] 
hen the tide gets too high
Who's going to hold you
When you turn out the lights
I won't lie I wish that I
Could be your superman tonight

Who's going to fix you
The next time you break down
Stranded alone by the side of the road
it's your baggage that's
dragging you down
don't look back Let it go

Ohhh, Ohhhhh

Who's going to save you
When the stars fall from your sky
And who's going to pull you in
When the tide gets too high
Who's going to hold you
When you turn out the lights
I won't lie I wish that I
Was that superman

Who's going to save you
When the stars fall from your sky
And who's going to pull you in
When the tide gets too high
Who's going to hold you
When you turn out the lights
I won't lie I wish that I
Could be your superman tonight

Woooah, woooah, woooah ohhh
woooah, woooah, woooah ohhh
woooah, woooah, woooah ohhh
woooah, woooah, woooah ohhh

П.С.  А ще виникло таке дуже цікаве дискусійне питання : ви за собою помічали колись з якого "боку" ви починаєте робити різні речі, наприклад, одягання взуття, шкарпеток, миття вух та рук, зубні процедури і т. ін.  ??? ))) Я правша, тому здебільшого все починаю "зправа" )) Як щодо вас ?


Не щолкай ! ) | Чєрканулі ) 89

Музон для душі) : Metallica  Настрой на жізнь ) : свірєпий !!!    

ТА ЙОПТВАЮ !!!


     Мені от дюже цікаво чим таким займається наша "многауважаємая" адміністрація, шо уже вкотре не доходять руки-крюки  хоч шось зробити з тим, щоб вночі ХБ стабільно працював ??? ... (((  Більшість ресурсів працюють "на ура", а от рідна ХБ-шечка...   При чому скарг уже стільки від усіх назбиралося, що можна в 10-ох томах видавати, сам дядя Толстой позаздрить та тричі у могилі перевернеться )))

    І саме, сцуко, що більше усього харить, так це те, що з кожним днем той відмічений  час повного "підвисання" ХБ все коротшає й коротшає....   Якого хєра, питається ??? І навіщо брехати, що ця проблема дуже і хвилює і що робиться усе можливе ?  Язики брехати ше не повідсохали ?  Моєму гніву просто нема кордонів.....   Коли вже буде справедливість ? Для усіх.....

Metallica --- And Justice For All......


Не щолкай ! ) | Чєрканулі ) 39Last FM


Из каких краев посетители

Мои фотоальбомы

Ану бира щолкай !!! ))))

Какой нинчє дєнь, Сєня ? )
Июнь
ПнВтСрЧтПтСбВск
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Міточки )

Кахбе зміст )
ОБОЗ.ua