І що ж ви тута забули, га ? ))

лігво невиправного романтика ))


Фан по жизни
Настрой на жізнь ): зер гууут ! ))
Музон для душі): AC/ DC

Наканєцта ! ))

     Всім здравствовать і благоухать! ;)) Так, це я, не лякайтесь, маі дарагіє ))

     Мабуть, багато з вас думали, шо я вже тут нічого й не напишу, не стільки в силу того, що вже більшість( ну, і я з ними)  юзають нєбєізвєстний рєсурс "Хутор" (попіарю ше, да-да ),  як в силу того, шо криза мене накрила настільки глибоко і повністю, шо я вже не зможу  здраво, нормально і без брєднєй свої думки виражати. А хрєн вам !  )) гг  

     Тому, хто радий, хто ні, я знову з вами, а пишу для ХБ, бо знаю, шо є ще тут істинні патріоти ресурсу, який колись був істинною колискою найкращих і чи не найталановитіших блогерів на уа просторі, і кажу я це абсолютно обізнано, бо саме такої я думки про дорогий душі ресурс )  Ех...  і як же щемить та болить тепер "унутрі", як бачу у що перетворилось те, що по камінчикам будували роками, плекали і доглядали... бридко, занадто бридко, та честь і хвалу і великий уклін тому "Вєлікому Чілавєку" ( Сєрий, ти ЛЮДИНА), який усе !!! зробив і зібрав нас усих в іншому місці, під іншою назвою, але  все з тою ж чудовою, дуже теплою і дружньою атмосферою, "хбшною атмосферою", чо уж там ))) 

     Знаєте, раніше я чогось якось не дуже вірив в успіх цієї операції і прирікав її на фіаско, цілковито при чому, було страшно, навіть моторошно, що нас позбавлять вже такого звичного "лігва" ... і отако хто куда, як вітри у степу..  Та сталося якнайкраще ! )) Чесно.. , я аж ніяк не очікував і дуже помалу звикав до того всього нового і якось особливої ейфорії не відчував від спілкування, обстановки і т.ін. 

     Та все змінилось, і хочу лиш сказати, що дуже-дуже радий, що всі ми знову разом, під одним дахом, знову спілкуємось, жартуємо, підколюємо один одного, сваримося, миримося, приймаєсо колективні рішення, організовуєм зустрічі, масшабні збори !!! і просто насолоджуємось товариством один одного )) Це так чудово ! ))  Хіба оце все можна на щось проміняти ???  Чесно признаюся, кстаті, шо на написання цих рядків мене "наштовнувши надихнув" чудовий пост чудової  "хуторянки", моєї куми, єслі чо  MarLen-и.  Пост має назву "Про особистостей, котрим не стати натовпом". Хто ще не мав змоги прочитата, дуже рекомендую і піарю. Пост висить на головній "Хуторочка", тому його кахбє і неважко знайти )

     Щодо мене самого... особливо-то нема чого розповідати, та все ж трохи обмовлюсь ))

     До речі, я конкретно так втиканув, адже рівно 10 квітня моєму бложику і статусу "ХБ-блогера" тікнуло-стукнуло рііівнесенько як рік !!!! Ура-ура-ура ! )))  "пиво всім"

     А ше.. працюю я там же, і вже 20 числа минуло рівно півроку як я офіційно представляю нєбєзізвєстний бренд "Philips".Знову уря ! ;)) Одні дати, чо уж там )) Ще й зарплатню підвищили, як тому не радіти ) А ще отримав був першу премію, та дуже швидко витратив, але "з розумом", про це далі)

     Насправді подій в житті було просто дуууже багато, як хороших, так і поганих.  Тому все , і навіть трохи розказувати

якось надто обтяжливо. Багато з цих подій були описані тут і на "Хуторі", адже мій вільний час вже дуже тісно і давно пов"язаний з чудовими людями, шо населяють ХБ і "Хутір", тому... читайте огляди посиденьок ! ))

    Окрім всього нарешті налагодив відносини з батьками, нарештііі.... дуже тому радію. А ще..підназбирав грошенят, зробив один дуже хороший подарунок батькам, ні, не до Пасхи чи ше до якоїсь там дати, просто так ! )) Просто  подяка, за те, що вони в мене є і за все те, що вони для мене зробили, роблять і будуть робити, я їх безмежно люблю.. )))) І це так чудово і приємно робити "такі" подарунки просто так )) Власне той подарунок не секрет зовсім, а подарував я хороший, сучасний РК-телевізор ))  От такий, кому інтєрєсно :  ТІК . Дууууже дувольні і раді ;) Не прогадав, сам же рідко тєлік дивлюсь, але дуже зручно використовую перегляд HD-відео з флехи чи кармана, якість просто ошеломітєльна ! )) І сам дувольний, чо уж там )) 

    Шо ше... наробив багато приємних і потрібних закупок, о ! ше підстригся нарешті, самому поки що якось досі незвично, мене й до цих пір не впізнають, але реакція у всих майже одна й та сама - кажуть, що так мені набагато краще, став вигядати більш молодавим (раніше виявляється як пєрдун старий виглядав, омг !) і симпатичнішим, дівчата на роботі заграють, фліртують, наче й не знаєм один одного по півроку )) весна )))))  правда ще кажуть, шо аби побрився повністю то ващє був би "канфєтка" і погрожують, що як не побриюсь, тосамі побриють все, до чого дійдуть руки (так і сказали, вже ж страшно, блін ! (( ) .

    Власне життя йде далі, чимось радує, чимось пригнічує, та все ж стараюсь ним насолоджуватися, хоч і надто тяжко буває самому. Без якоїсь приємної і няшної людинки поруч й весна не весна, от чесно...  але то такоє )

    А шо там у вас, дорогенькі ?! )) Захаді па аднаму ! ))

    Буду на цьому завершувати, мабуть, наперед дякую за увагу усим хто сюди загляне, прочитає, та й може ще й відпишеться ))

П.С. ну, і єпсня мого настрою, оф корс, ез олвейс )) 

Scorpions - Unholy Alliance

    Рекомендовать запись
Оцените пост:

Рекомендовал эту запись

классно, что и сюда пишешь) и там ведь не указал, что ник сменил на хуторе?)) в тебя вообще по началу считала, что ты - Че)))))) это потом мне дошло, что пишешь в мужском роде, и вчиталась, и поняла, ху из)

 • (0/0)
спасибо, пишу, хоть уже и редко ))) Ну, не так , чтоб особо менял, просто меня как-то ещё при первой встрече Иннеса (Не_така_як_всі) назвала Фанищем ;)) Мне понравилось, вот я и решил применить, так сказать )) Че ? )) Хм, весьма странно, что сравнила именно с ней ) да и ник неподходящий ) Признателен, что узнала )))
 • (0/0)
да если бы внимательно прочла, не было бы таких казусов)) а Че - из-за того, что последние три буквы именно - че)))
Круто, что пишешь здесь.
 • (0/0)
спасибо, да уж не могу я как-то без ХБ вообще )
 • (0/0)
че на "Хутор" не идешь?
 • (0/0)
кстаті да, думав навіть інвайт кинути, та шось..
Залишились і ті, кого ти обізвав щойно патріотами) Був і на хуторі, та і зараз є... Але... чогось не зачепило. Наче і люди ті самі, а все ж щось чуже. За подарунок - круть! За налагодження життя- вітаю! Все буде кока-кола!
 • (+3/0)
я знаю, що деякы ще залишились )) от мене так само спочатку не чіпляло, та все ж... атмосфера така ж, як і тут ! імхо. звичайно )) Дякую-дякую, для щастя майже все є, хоча... ))) авжеж буде! )) ще раз дякую )
 • (0/0)
Рекомендовал эту запись

на ФХБ тебя не хватает, ну хорошо, хоть здесь появляешься:)

 • (0/0)
здесь теперь я буду появляться регулярно, я надеюсь )
 • (0/0)
Рекомендував цей запис
 • (0/0)
спасибо ))
 • (0/0)
Рекомендовал эту запись

Хм, цікаво, чому більшості дівчатам подобаються голені хлопці? Я як з іншої планети)). Гарний пост, не зникай!

 • (0/0)
а тобі патлаті подобаються ? ;)) взагалі-то більшість часу я "ношу" саме патлату кучораву шевелюру, та треба ж колись стригтись, от майже рік і не стригся )) дякую, постараюсь тут частіше писати ))
 • (0/0)
ТАК! Патлаті і не голені!)) Як у фільмі "Щоденник пам"яті" герой!)) Та змінюватися це до кращого))
Не вистачає Вас всіх тут. Чесно. Зате ресурс розвантажили. вже не глючить :)
 • (0/0)
та вже якось там освоїлись, та нас вже не спасає те, що все розвантажили )
 • (0/0)
Там цікавіше?
Вот так и отстань от поезда,потом никого не найдешь!Так обрадовалась,что хоть ты здесь написал!!!Рада,что у тебя все хорошо!А можно ссылочку на "Хутор"?Я за вами всеми соскучилась страшно!))
 • (0/0)
дык где ж тебя носило, дарагой ! ;)) Я написалЬ, напишу, и буду написатЬ )) Никуда я отседа не денусь )) Спасибо большое, и я рад ) А у тебя-то как ? Давай я тебе лучше кину инвайт туда, чтоб ты могла зарегестрироваться, пиши в личку свою робочую почту ;) Жду )
 • (0/0)
У меня все хорошо,только вот со всей байдой на ХБ не было желания сюда часто заходить,а когда хотелось - он не работал))Почта уже в личке;)
шо такое хутар а?))
 • (0/0)

это, брат, секретный клан )) гг А вообще уже тут об нем писали, ща найду: ВОТ 

 • (0/0)
эм, не самая моя любимая платформа( я так понимаю там нет уведомлений о коментах?
Рекомендовал эту запись
 • (0/0)
спс друк
 • (0/0)
Рекомендовал эту запись

ФХБ будет жить вечно!)

 • (0/0)
ясен перец )
 • (0/0)

 Last FM


Из каких краев посетители

Мои фотоальбомы

Ану бира щолкай !!! ))))

Какой нинчє дєнь, Сєня ? )
Июнь
ПнВтСрЧтПтСбВск
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Міточки )
ОБОЗ.ua