І що ж ви тута забули, га ? ))

лігво невиправного романтика ))


Фан по жизни
Настрой на жізнь ): ......
Музон для душі): Божила гітари ))

Постноворічне.Коротко.

     От і настав новий рік, новий 2011-ий.... що він нам приготує, а чорт його зна, невтішна тенденція минулих..2-ох років мене не радує, хоча... деяке "новорічне" повір"я в мене не справджується ) Це я про "як Новий Рік зустрінеш (і з ким), так його і проведеш" )) Минулих 2 роки стрічав чудово, а рік тоді видавався, кгм...м"яко кажучи не дуже. Цього року все може бути навпаки, так. 

     Як ж це жахливо і дивно... зустрічати Новий Рік зовсім не з тими, з ким так прагнув, і не мати можливості це змінити. Їхав в переповненій та занадто "збудженій", занадто "святковій" маршрутці на святкування до знайомих та багато про що думав, згадував, я згадував цей рік і намагався знаходити плюси...  чорт !!! чого ж їх так мало виявилось зрештою, чи я чимось засліплений і просто їх не бачу, хто зна.

     Так дивно зустрічати одне з найулюбленіших свят таким чином.... дивно, що поряд, на жаль,  нема тої людини, з якою ти так хотів перебувати у цю новорічну ніч, обіймати та дякувати за все, за те, що чуєш її дихання поряд з собою і тобі того достатньо, ти щасливий...  так дивно було тебе залишити там, у минулому, у тому році і не забрати у новий, так дивно... наче зовсім недавно ми були так поряд, буквально на відстані витягнутої руки, в декількох хвилинах..... , а тепер ми наче на різних кінцях Всесвіту, далеко і недосяжно, абсолютно.... так дивно, дивуюсь і неможу зрозуміти цього подиву, до цих пір не можу зрозуміти.

П.С.  пісня, да ;)Рекомендовать запись
Оцените пост:

алишай все в старому році)))) а яким буде цей рік - залежить від тебе))))
 • (0/0)
я так вхляв, що весь час і все від тебе одного залежить..
 • (0/0)
мені це теж не подобається дуже. але що ж вдієш...ні я,ні ти не народились маленькими дівчаткамихлопчиками з ляльковими личками, щоб до нас тягнулись дядіньки нереалізованими батьківськими амбіціями..ну або тьотіньки))))

все плохое оставляй в 2010 году, а сейчас будет все новое))

и на счет плюсов, так ты просто неправильно считаешь))

 • (0/0)
є дуже хороше, що я, на жаль, залишив в 2010-му. І нового мені не треба.. Можливо і неправильно )
 • (0/0)
если оно осталось в 2010 - значит возможно было не твое, а действительно твое ждет тебя в новом году))
Новий рік і ДН - найжахливіші свята!!! За всі роки - цей був один з най.. більш-менш вдалих.. Я ці свята ніколи не полюбляв і на них ніколи не зважаю Що тобі й раджу!
 • (0/0)
=)) дякую, та не в святі справа..
 • (0/0)
Та не у всьому іншому теж)) Головне, в впевненість в собі!! І в своїй свідомості))
Рекомендував цей запис

але настрій в тебе я бачу хороши

 • (0/0)
..й! і це добрий знак) хай щастить в новому році!)))
 • (0/0)
вмієш бачити наскрізь )) не такий, щоб дуже хороший, страраюся його собі піднімати ) Дякую, друже. Тобі також всіх благ ))
 • (0/0)
Рекомендував цей запис

так! тобі тре не просто лом, а палицю Діда Мороза!) весь песемізм залишаємо в минулому році, розятгуємо писочок у посмішці і так йдемо назустріч всьому новому. І воно потрохи тай налагодиться)))) Улибакайся! Зі святом, куме))))))

 • (+2/0)
а нашо палицю ? )) "пробує розтянгути" )) Же би налагодилось, я вже так того чекаю )) А то все ніяк, "як не віл усрав, так з воза впав, так колесо переїхало" (с) , як кажуть )) Улибакаюсь, дякую кума )) І тебе зі святом ))
 • (0/0)
Все буде гаразд)). Можливо, потрібно віддати 2010-му те, що він забрав, а ти ще досі тримаєш не віддаєш... Я так і зробив. Та нехай усе палає синім полум'ям... Життя воно таке, з ним важко іноді сперечатись...
 • (0/0)
Можливо і так, а може справа не в тому, що я не віддаю, а в тому, що воно не відпускає мене поки. Ой, не кажи..най горить. А я його інколи зовсі не розумію. Останнім часом часто, розвчився я правильно жити, мабуть )))
 • (0/0)
Ніхто не вміє правильно жити, тому вчаться усе життя)).
Рекомендовал эту запись

Таки пост невиправного романтика, і знаєш, це добре, бо таких зараз мало...я переконана, плюсів в 2010 році було багато!!! Музика чудова!!!

 • (0/0)
дякую ) не вважаю себе якимось таким, особливим. я звичайний. все ж вважаю, що деякі речі просто мене поки що засліплюють і я ті плюси не можу побачити в тій кількості, в якій хотілось би , і в якій вони є насправді.
 • (0/0)
та ні, ти-особливий! А попроси , щоб ті плюси близькі люди пригадали, думаю, їх виявиться немало
музика моєї зими, однозначно )
 • (0/0)
Я думаю що "свято" з нового року зробили "совети", аби підмінити традиційні зимові свята
 • (0/0)
не в святі справа, хоча воно для мене завжди було чимось дуже сімейним, рідним, теплим, а ще це привід аби все обдумати, зробити висновки і починати життя з НР з чистих аркушів.
 • (0/0)
что поделаешь, так бывает..может, в этом году встретишь другую, с кем проведешь еще много-много совместных новых годов. нельзя знать наперед ) но желаю, чтобы у тебя было все хорошо, и чтобы ты смотрел на мир позитивнее, что ли)
 • (0/0)
нельзя, но я даже не знаю хочу ли я этого, я просто устал, во всех смыслах. Как бы парадоксально не звучало, но эта чертова "game of love" и иже с ней изрядно надоела. нужно какое-то умиротворение и своего рода отпуск, да ) спасибо за пожелание, я буду стараться находить побольше позитива в происходящих событиях, независимо какого характера. да, кстати, неужели все так... "ужасно-пессимистично" ? )
 • (0/0)
))) как-то так все почитать, то такое ощущение, что одни проблемы. вернее, ты как-то смотришь так на мир в серых тонах. да, передышка в этом плане тоже иногда нужна. прекрасно тебя понимаю, сейчас так свободна от этого чувства любви, и даже рада этому) хотя знаю, что люди так не надёжны и все равно скоро влюбляемся))))
Розумію тебе, бо сама щось подібне відчуваю... "Мінуси" минулого року чомусь згадуються частіше, ніж "плюси". І не хочу гризти себе невтішними спогадами, а воно якось само собою виходить. Новий рік зустрічала наодинці, тому часу подумати про все було більш ніж достатньо. А якщо врахувати, що останній тиждень старого року я провела вдома на лікарняному, то і поготів. Правду ти кажеш, швидше б кляті вихідні закінчилися, бо це вже неможливо
 • (0/0)
дякую за розуміння, в тебе майже те саме..мда. А мені вистачило одного вихідного дня вдома, блін ! ((
 • (0/0)
піди до хороших друзів, такі вилазки допомагають. Принаймні мені вчора вечір в теплій дружній компанії допоміг. Зараз вже не так паскудно, як у перші три дні нового року
низя так киснуть и так распускать нюни!!! утонешь в 2011 в этой всей каше! а еще хотелось бы подколоть и уточнить, кого ИМЕННО из 2010 года ты хотел бы так не отпускать? С новым годом, дорогой
 • (0/0)
а что делать ? лучше удалить все к чертям, как и планировалось пару месяцев тому назад...да никто нигде не утонет, как-то выкарабкаюсь, буду имитировать оптимизм, натягивать гнусно улыбку и шагать куда жизнь ведет... сама знаешь кого. Спасибо, Мамо, и вас с новым счастьем ))
 • (0/0)
носить маски долго не получиться, они муляют и в конце-концов все вылазит наружу, только еще хуже чем до того. Должна быть искренность и настрой на позитив, а то с "таким" настроением слона не продашь... А про кого, даже я знаю про два случая в этом году у тебя, а сколько было на самом деле - история умалчивает. Влюбчивый и малой еще, даже смешно. Настоящие чувства не отпустят не через месяц, не через полгода, а ты меняешь свои показания как партизан. Это все не серьезно!

Стр.  1  2 
 Last FM


Из каких краев посетители

Мои фотоальбомы

Ану бира щолкай !!! ))))

Какой нинчє дєнь, Сєня ? )
Июнь
ПнВтСрЧтПтСбВск
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Міточки )
ОБОЗ.ua